FIRMACYKLER

Hvorfor en priority cykel til ØrBike?

🚴‍♀️ Tag dit team med til en dag fyldt med energi og fællesskab

Med en priority cykel til ØrBike får du en helt særlig mulighed for at samle kollegaer, samarbejdspartnere eller kunder til en dag, der kombinerer energi, fællesskab og god stemning.

I bliver en del af en 10-timers indoor bike fest, hvor smil, sved og sammenhold går hånd i hånd – med dygtige instruktører, motiverende musik og en fantastisk beliggenhed midt i Danmark.

Det er den perfekte måde at styrke relationer, skabe nye oplevelser sammen og samtidig støtte et godt formål.

👉 Læs mere om firmacykler nedenfor – og find den løsning, der passer til jer.

🚴‍♂️ Bliv firmasponsor – og spin for en god sag

10 timers energi og motivation med nogle af Danmarks bedste instruktører – samtidig med, at din virksomhed får eksponering på storskærme og sociale medier.

💛 Sammen skaber vi bevægelse for børn med kritisk sygdom.

🚴‍♂️ Fordele ved at købe en priority cykel

Når din virksomhed køber en priority cykel, får I ikke bare en plads på forreste række – I bliver en aktiv del af fællesskabet og får stærk synlighed hele dagen.

Som firmasponsor får I:

🎯 Plads i de tre forreste rækker – med optimal stemning og udsyn.

🎥 Logo på storskærme under pauser og i “spisesalen”.

📺 Mulighed for at vise en 30 sekunders profilvideo i pauserne og i “spisesalen”.

💻 Logo på ØrBikes Facebook-side (tidslinje).

🍽️ Mulighed for at reservere et bord med 10 pladser i “spisesalen” (husk at give besked ved ønske).

📸 Logo på sponsorvæg ved selfie-stand – perfekt til synlighed på billeder.

🏷️ Mulighed for opstilling af roll-ups, vareprøver eller reklame-/rekrutteringsstand under eventet.

🙌 Takkeopslag på Facebook med virksomhedens logo og link til jeres side.

 

💛 Kort sagt: I får både synlighed, fællesskab og en dag fyldt med energi – alt sammen for en god sag.

Priority Cykel 2026

Effektiv profilering for virksomheden til en medarbejder- / kundedag
kr 5.550
00
inkl. moms - ekskl. ordregebyr
  • Valgfri placering i række 1-3
  • Mulighed for 10 deltagere pr. cykel (1 ny for hver time)
  • Profilering af logo eller 20 sekunders video i pauser og på ØrBike SoMe kanaler, samt logo på sponsor-/selfievæg